Nauczyciele

Nasz wspaniały zespół, który profesjonalnie zajmuje się dziećmi.

Katarzyna Rabajczyk

Właściciel i nauczyciel języka angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej, nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycielka edukacji Montessori na poziomie przedszkolnym, trener sensoplastyki. Od 12 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prywatnie wraz z mężem jesteśmy rodzicami Tymka - chłopca z rzadką wadą genetyczną jaką jest Zespół Williamsa. Poza pracą cała nasza uwaga skupiona jest na rehabilitacji syna. W wolnym czasie wraz z Tymkiem pochłaniamy książki oraz słuchamy muzyki. Uwielbiam piec ciasta i wyplatać makramy.

Izabela Kierznikowicz

Dyrektor pedagogiczny i psychopedagog

Nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycielka edukacji Montessori na poziomie przedszkolnym, sociolog, psychopedagog, trener sensoplastyki, terapeuta ręki. Od 15 lat pracuję z dziećmi. Sama jestem mamą dwójki chłopców. W życiu prywatnym jak i zawodowym zależy mi, aby dzieci czuły się szczęśliwe, bezpieczne i mogły samodzielnie zdobywać doświadczenie. Wierzę, że podążając za dzieckiem, dając mu poczucie sprawczości, kształtujemy otwartego i samodzielnego człowieka. Bliskie są mi słowa Marii Montessori, która powiedziała "nie ma wolności bez samodzielności".

Marta Albecka

Nauczyciel

Terapeuta zajęciowy, ukończony kurs Montessori - Program Żłobkowy, opiekunka dziecięca, opiekunka medyczna. Wolny czas spędzam na spacerach z psem i jeżdżąc na rowerze, interesuję się piłką siatkową.

Dorota Paluszkiewicz

Nauczyciel

Realizując się zawodowo nie myślałam o pracy z dziećmi. Przypadek sprawił, że zaczęłam pracować jako opiekunka. To właśnie ten przypadek pokazał mi, że właśnie praca z dziećmi jest tym czym chcę się zajmować. Tak trafiłam do Fantazji, to właśnie tam dzieci każdego dnia uczą mnie czegoś nowego i to dzięki Nim przeżywam świat z dziecięcej perspektywy. Prywatnie moją pasją jest bieganie, oddaje się temu w każdej wolnej chwili.

Małgorzata Różek

Nauczyciel

Moja przygoda z Fantazją zaczęła się 4 lata temu. Jestem osobą komunikatywną i zaradną. W wolnym czasie spontanicznie zwiedzam Polskę. Lubię czytać książki, rozwiązywać krzyżówki. Interesuję się sportem, szczególnie piłką siatkową oraz ręczną.